Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar
