Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય
