Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें
