Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući
