Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva
