Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა
