Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру
