Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ
