Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्
