Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Product classes
nl: Productklassen
