Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar
