Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн
