Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz
