Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera
