Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க
