Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน
