Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Product classes
uk: Класи товарів
