Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال
