Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb
