Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར
