Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Product classes
hu: Termékosztályok
