Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել
