Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi
