Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enable
te: చేతనించు
