Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User
af: Gebruiker

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: User account
af: Gebruikersrekening
