Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User
ast: Usuariu

en: Order
ast: Orde

en: Operation
ast: Operación

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que
