Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: Order
be: Парадак

en: Operation
be: Аперацыя

en: Greater than
be: Знак "болей за"

en: Less than
be: Знак "меней за"

en: User account
be: Рахунак карыстальніка
