Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User
bg: Потребител

en: Order
bg: Поръчка

en: Operation
bg: Действие

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Cart
bg: Количка

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: User account
bg: Потребителски акаунт
