Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Payment
ca: Pagament

en: Order
ca: Ordre

en: Operation
ca: Operació

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: Cart
ca: Carretó

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: User account
ca: Compte d'usuari
