Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Payment
cs: Platba

en: Operation
cs: Operace

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: User account
cs: Uživatelský účet
