Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Payment
cy: Taliad

en: Order
cy: Trefn

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Greater than
cy: Yn fwy na

en: Less than
cy: Yn llai na

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
