Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Payment
de: Zahlung

en: Order
de: Reihenfolge

en: Operation
de: Aktion

en: Greater than
de: Größer als

en: Less than
de: Kleiner als

en: Cart
de: Warenkorb

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: User account
de: Benutzerkonto

en: Greater than or equal to
de: Ist größer als oder gleich

en: Less than or equal to
de: gleich oder weniger
