Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Order
el: Σειρά

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Greater than
el: Μεγαλύτερο του

en: Less than
el: Μικρότερο του

en: Cart
el: Καλάθι

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη
