Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User
eo: Uzanto

en: Order
eo: Ordo

en: Operation
eo: Operacio

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: User account
eo: Uzanta konto
