Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Payment
et: Maksmine

en: Order
et: Järjestus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Cart
et: Ostukorv

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne
