Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User
fa: کاربر

en: Payment
fa: پرداخت

en: Order
fa: سفارش

en: Operation
fa: عملکرد

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Payment via @method
fa: پرداخت بوسیله @method
