Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Payment
fi: Maksu

en: Order
fi: Järjestys

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Greater than
fi: Suurempi kuin

en: Less than
fi: Pienempi kuin

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Payment via @method
fi: Maksutapa @method

en: Greater than or equal to
fi: Suurempi tai yhtä suuri kuin

en: Less than or equal to
fi: Pienempi tai yhtäsuuri kuin
