Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Payment
fr: Paiement

en: Order
fr: Ordre

en: Operation
fr: Opération

en: Greater than
fr: Supérieur

en: Less than
fr: Inférieur

en: Cart
fr: Panier

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Less than or equal to
fr: Inférieur ou égal à
