Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: User
gl: Usuario/a

en: Payment
gl: Pagamento

en: Order
gl: Orde

en: Operation
gl: Operación

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: User account
gl: Conta de usuario
