Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Order
hi: क्रम

en: Operation
hi: काम

en: Greater than
hi: से अधिक

en: Less than
hi: से कम

en: User account
hi: सदस्य खाता
