Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User
hr: Korisnik

en: Order
hr: Redoslijed

en: Operation
hr: Operacija

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: Cart
hr: Košarica

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: User account
hr: Korisnički račun
