Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Payment
hu: Fizetés

en: Order
hu: Rendelés

en: Operation
hu: Művelet

en: Greater than
hu: Nagyobb jel

en: Less than
hu: Kisebb jel

en: Cart
hu: Kosár

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Less than or equal to
hu: Kevesebb mint, vagy egyenlő
