Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User
id: Pengguna

en: Payment
id: Pembayaran

en: Order
id: Urutan

en: Operation
id: Operasi

en: Greater than
id: Lebih besar dari

en: Less than
id: Kurang dari

en: Cart
id: Keranjang

en: User account
id: Keanggotaan
