Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User
it: Utente

en: Payment
it: Pagamento

en: Order
it: Ordina

en: Operation
it: Operazione

en: Greater than
it: Maggiore di

en: Less than
it: Minore di

en: Cart
it: Carrello

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: User account
it: Profilo utente
