Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Payment
ja: 決済

en: Order
ja: オーダー

en: Operation
ja: 操作

en: Greater than
ja: 大なり記号(&gt;)

en: Less than
ja: 小なり記号(&lt;)

en: Cart
ja: カート

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: User account
ja: ユーザーアカウント
