Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User
jv: Panganggo

en: Order
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: Greater than
jv: Luwih sākā

en: Less than
jv: Kurang sākā

en: User account
jv: Akun panganggo
