Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Operation
kk: Операция

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
