Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Order
km: លំដាប់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ
