Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
