Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Payment
lv: Maksājums

en: Order
lv: Secība

en: Operation
lv: Operācija

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Cart
lv: Grozs

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: User account
lv: Lietotāja konts
